چرا نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار؟

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

  • تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت؛ مدیریت فروش خدمات
  • تهیه‌ی در لحظه‌ی صورت حساب طرف مقابل؛ ارتباط شفاف با مشتریان
  • تعیین مدل‌های گوناگون پورسانت؛ تعریف واسط و محاسبه‌ی خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور
  • ثبت عملیات مرتبط با چک‌‎های دریافتی و پرداختی؛ مدیریت تمام دریافت‌ها و پرداخت‌ها
  • تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی؛ صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات کاربری

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با 4 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

فرآیند شرکت های خدماتی

در شرکت های خدماتی کالای فیزیکی به فروش نمیرسد پس عموما ما در یک کسب و کار خدماتی نیازی به انبار نداریم، این محموعه ها معمولا در ازای خدماتی که به مشتریان ارائه میکنند کارمزد دریافت میکنند، پس فرآیند شرکت های خدماتی چندان پیچیده و سخت نیست.

1- فروش خدمات: اولین فرآیند با فروش خدمات شروع میشود، در ابتدا از طرف مشتری درخواستی خدمات ثبت و فاکتور فروش خدمات صادر میشود.

2- انجام خدمات: بعد از ثبت فرآیند فروش شرکت خدماتی، خدمات درخواست شده توسط مشتری را به انجام میرساند، معمولا در این مرحله این کارکنان شرکت هستند که این خدمات را به مشتری ارائه میکنند و در ازای آن حقوق و دستمزد خود را دریافت میکنند، هزینه هایی که در ین مرحله اتفاق می افتد معمولا هزینه حقوق کارکنان، هزینه کالاها و مواد مصرفی احتمالی میباشد.

3- تسویه فاکتور فروش: چون در شرکت های خدماتی در ابتدا کالایی به مشتری تحویل داده نمیشود، در اغلب اوقات مرحله تسویه بعد از انجام خدمات صورت میپذیرد تا مشتری نتیجه خدمت خریداری شده را ببیند، اما این بستگی به نوع کسب کار هم دارد، مثلا یک آموزشگاه زبات هزینه ترم جاری را ابتدا دریافت میکند، اما یک تعمیرگاه هزینه را بعد از انجام خدمت دریافت میکند.

بسته خدماتی نرم افزار سپیدار شامل سیستم های :

سیستم فروش خدماتی
سیستم پایه حسابداری
سیستم دریافت و پرداخت

این بسته جوابگوی شرکت های خدماتی متوسط و کوچک می باشد

مطالب این نوشته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *