سامانه مودیان سپیدار

سامانه مودیان سپیدار

نرم افزار مالی سپیدار نرم افزار مالی سپیدار نرم افزار حسابداری چند شرکتیارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان در سیستم سپیدار میسر شد، سیستم سامانه مودیان در نرم‌افزار حسابداری سپیدار به شما این امکان را می دهد که

خیلی آسان و راحت صورتحسابهای الکترونیکی خودتون رو به سامانه مودیان ارسال و انتخاب کنید که فاکتورها مستقیما یا به کمک شرکت‌های معتمد ارسال گردد برای هر دو مورد زیرساخت ها تعبیه شده است و دیگر جای نگرانی نیست …

سامانه مودیان سپیدار
تصویر ارتباط با سامانه مودیان در سپیدار

در اینجا پیش نیازهای مرتبط با قفل های سپیدار شما عزیزان برای ارتباط و لینک با سامانه مودیان رو می بینیم :

شما دارندگان قفل های سپیدار برای ارتباط با سامانه مودیان می توانیید از لینک زیر نحوه و چگونگی ارتباط سامانه مودیان با سیستم سپیدار رو مشاهده بفرمایید :

https://aparat.com/v/RKjE9

سامانه مودیان مالیاتی چیست؟

سامانه ای است که از طریق ورود به سایت مودیان مالیاتی مشمول،امکان ثبت نام و ارسال صورتحساب الکترونیکی هم چنین اتصال پایانه های فروشگاهی به سامانه را داشته باشند که از سال 1402 این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است.

چه کسانی باید در سامانه مودیان ثبت نام نمایند؟

تمامی صاحبان مشاغل صنفی/غیرصنفی و اشخاص حقوقی
دغدغه خیلی از کاربران سیستم حسابداری سپیدار ارتباط مستمر با این سامانه در جهت تاییدیه نرم افزار مالی شان با درگاه های سایت مودیان مالیات می باشد که راه حل آن را در ادامه می خوانیم …
مراحل ثبت نام به ترتیب عبارتند از

مراحل ثبت نام سامانه مودیان

برای ثبت نام :

https://my.tax.gov.ir/?url_back=https://tp.tax.gov.ir

در صفحه ثبت‌نام ، کد ملی یا شناسه ملی یا کد فراگیر، شماره همراه و تاریخ تولد را وارد کنید.

یک رمز عبور انتخاب کرده و در قسمت رمز عبور درج کنید.

رمزی که در تصویر امنیتی نمایش داده شده در بخش زیرین آن، وارد کنید.

در انتها، دکمه ثبت نام را بزنید.

در این مرحله، یک کد احراز هویت روی شماره موبایل اعلام شده، ارسال می‌شود. این کد برای اطمینان از تطابق کد ملی و شماره موبایل است. شماره تلفن موبایل وارد شده باید با شماره ملی متعلق به یک شخص باشد. در غیر این صورت با یک پیغام خطا مواجه خواهید شد. در ادامه، رمز یک بار مصرف پیامک شده به شماره همراه اعلام شده را وارد کنید.  بعد از ورود رمز یک بار مصرف، روی دکمه «ورود به سامانه» بزنید.

با انجام این مرحله، ثبت نام اولیه تکمیل می‌شود.

این امکان وجود دارد که در بروزرسانی های سال 1402 نرم افزار مالی سپیدار و آپدیت نرم افزار سپیدار با فرض داشتن سیستم مشتریان و فروش ، فاکتور ها و صورتحساب های الکترونیکی ثبت شده به طور آنلاین در داخل نرم افزار به سامانه مودیان مالیاتی ارسال کرده و سیستم سپیدار لینک و برقراری سیستمی با سایت برقرار کند بدین منظور فاکتورهای رسمی فقط اعتبار قانونی خواهند داشت.
تصویر زیر تب سامانه مودیان در بخش تنظیمات سیستم سپیدار را نشان می دهد.

برای مشاوره رایگان در جهت راه اندازی و ارتباط با سامانه مودیان و اضافه کردن ماژول یا تکمیل بسته قفل های سپیداری خود با واحد فروش نمایندگی سپید سیستم تهران تماس حاصل فرمایید.

کسب اطلاعات بیشتر تماس با نمایندگی سپید سیستم تهران (حتی در ایام و تعطیلات عید نوروز)

02191099150          تلفن:             09190910517

مطالب این نوشته

49 دیدگاه دربارهٔ «سامانه مودیان سپیدار»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *